771 - 1153     CHILDREN'S BOOKS, incl. COMICS, DRAWINGS, GAMES AND TOYS

Page 20 of 20 Results 381 - 383 of 383
66 1151 Worp J 66 1151 Worp J
66/1151 Worp, J. De zingende kinderwereld. Kinderliedjes voor een of twee stemmen met piano-begeleiding. Gron., J.B. Wolters, n.d. (1907), (28)p., 12 col. lithogr. plates and orig. clothbacked col. lithogr. boards by C. JETSES, scores, obl. 4to.

- Binding rubbed/ sl. worn and sl. fingersoiled.

= The Children's World of Learning 4256; De Bodt/ Kapelle 231; Lust en Leering p.197: "Deze liedjesbundel dankt zijn reputatie vooral aan de twaalf pagina-grote kleurplaten van Cornelis Jetses, die de heruitgave van 1907 sieren."

66 1152 Zange F C 66 1152 Zange F C
66/1152 Zange, F.C. Zedelijke Tafereelen voor Kinderen. Leeuw./ Amst., P. Wiarda/ J.W. Brouwer/ J.F. Nieman, 1808, 1st ed., (3),240p., engr. title, 5 plates, contemp. hcl., sm. 8vo.

- Page 27/28 lacking part of lower corner; occas. marginally waterst. Boardedges/ spine-ends rubbed.

Goeverneur, J.J.A. Fabelboek. Fabelen en gedichtjes. Leeuw., H. Suringar, n.d. (1888), 72,(1)p., num. col. plates, orig. boards w. mounted plate, sm. 8vo.

- Occas. plates/ lvs. loose/ foxed; label on verso frontcover. Covers and spine worn.

= With many more than the 24 plates issued. Lust en leering p.196: "De vier deeltjes werden keer op keer herdrukt (...)."

AND another by the same from the same series.

66/1153 Zoo spelen en leeren de kinderen Door den schrijver van De Altijddurende Almanak 66/1153 Zoo spelen en leeren de kinderen Door den schrijver van De Altijddurende Almanak
66/1153 Zoo spelen en leeren de kinderen. Door den schrijver van De Altijddurende Almanak. Rott., Altmann & Van der Palm, n.d. (±1856), (4),53,(1)p., 8 handcol. steelengr. plates, orig. gilt blindst. cl.

- Some scattered brown spots. Spine broken and backstrip lacks pieces.

= Not in the usual reference works.

Frits en Rika, of Broeder en Zusterliefde. Prentgeschenk voor lieve kinderen, welke hun voorbeeld willen volgen. Amst., F.G.L. Holst, n.d. (±1855), 16p., 7 woodcut ills., later wr.

- Lvs. browned. = Rare.

AND 2 others: BIJBELSCHE TAFEREELEN VOOR LIEVE KINDEREN. Zevende/ twaalfde stukje (Amst., 1867, 2 fold. plano lvs., both without binding).

Page 20 of 20